Program partnerski XTREMER został stworzony, aby pomóc utalentowanym twórcom dotrzeć do nowych odbiorców, rozwijać pasje oraz wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności. Po dołączeniu do programu uzyskasz wsparcie społeczności podobnie myślących ludzi oraz otrzymasz sprzęt Xtreme Performance Gear.

WYNIEŚ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI NA NOWY POZIOM

Masz dość przegranych gier? Dołącz do społeczności XPG Grit, aby podnieść swoje umiejętności.

STREAMUJ Z XPG

Co miesiąc odbędzie się konkurs z nagrodami na XTREMERA miesiąca.

PRZYPROWADŹ ZNAJOMYCH

Jeśli zwerbujesz znajomego do programu XTREMER, możesz otrzymać kartę podarunkową STEAM.
*obowiązują specjalne warunki

Wypełnij poniższy formularz i rozpocznij przygodę z XPG!

ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ

Prześlij zgłoszenie i rozpocznij przygodę z XPG

Z jakiej platformy streamingowej korzystasz?

Rejestrując się w celu dołączenia do programu partnerskiego #XTREMER, wyrażasz zgodę na poniższe warunki:

 1. Akceptujesz Warunki i regulamin oraz Politykę prywatności.
 2. Potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat.
 3. Aby zakwalifikować się do wszystkich promocji, wydarzeń i nagród w ramach tego programu, należy oznaczyć wszystkie streamy hashtagiem #XTREMER.
 4. Potwierdzasz, że korzystasz z platformy streamingowej zgodnie z obowiązującymi warunkami użytkowania i ich nie naruszasz.
 5. O zakwalifikowaniu się do programu powiadomimy Cię pocztą e-mail.
 6. Rejestrując się w programie #XTREMER, wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail od XPG z aktualnościami i informacjami o promocjach lub wydarzeniach powiązanych z programem.
 7. Wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez XPG przesłanego zdjęcia profilowego na stronie wydarzenia XTREMER.
 8. Udzielasz niniejszym XPG międzynarodowej, bezterminowej i nieodwołalnej licencji na wykorzystywanie lub dalsze publikowanie dowolnej zawartości #XTREMER utworzonej przez Ciebie na naszych platformach społecznościowych lub w witrynie.
 9. XPG zastrzega sobie prawo do moderowania, modyfikowania lub usuwania dowolnych streamów, które uznane zostaną za nieodpowiednie lub obraźliwe.
 10. Wedle własnego uznania XPG może zawiesić lub zakończyć uczestnictwo użytkownika w programie #XTREMER z powodu nieodpowiedniego zachowania lub jakiegokolwiek działania naruszającego Warunki korzystania z usługi.
 11. W razie pytań lub w celu uzyskania pomocy należy pisać na adres xtremer@xpg.com

XTREMERS

This program is perfect for anyone ranging from up and coming to content creators! If you are competitive, driven to learn and improve, and want to constantly push yourself to new heights, then this is the program for you. Here are the most active XTREMERS. They have all explored the site in their way, and contributed good content for the community.

Polacco

ODWIEDŹ

Carol Anet

ODWIEDŹ

Rick

ODWIEDŹ

Alex Herrera

ODWIEDŹ

Feryfer

ODWIEDŹ

Angelo Gamer

ODWIEDŹ

Galitta TV

ODWIEDŹ

Hacker Girl

ODWIEDŹ

Hashtag #XTREMER do umieszczenia tutaj

#BeAnXTREMER

Pytania i odpowiedzi

Q1. Co to jest program #XTREMER?
A. Program ten to inicjatywa ukierunkowana na wspieranie nowych i przyszłych streamerów realizowana przez XPG.
A. Każdy twórca może zgłosić się do programu XTREMER. XPG rozpatrywać będzie każde zgłoszenie osobno wybierając twórców według własnego uznania.
*Zachęcamy do zgłaszania się twórców z całego świata, ale w niektórych krajach, ze względu na ich prawa i regulacje, jest ograniczona ilość miejsc w programie.
A. Powiązanie z XPG, dostęp do zasobów, które pomogą w dalszym rozwoju kanału i wiele więcej!
A. Program XTREMER nie jest oficjalnym sponsorowaniem marki, a programem społecznościowym stworzonym w celu zachęcania i promowania twórców zawartości.
A. Nie. Program ma na celu pomaganie społeczności streamingowej poprzez oferowanie streamerom produktów i wsparcia XPG. Możesz już teraz przesłać zgłoszenie i czekać na dalsze informacje dotyczące zaplanowanych przez nas interesujących wydarzeń!
A. Członkowie programu XTREMER są uprawnieni do otrzymania produktów i strojów XPG. Członkowie programu będą mogli otrzymać wspomniany sprzęt i stroje w zamian za określone świadczenia, które zostaną ustalone po przyjęciu do programu.
*Na potrzeby programu XTREMERS zarezerwowana jest ograniczona ilość sprzętu miesięcznie. XPG będzie dystrybuować te produkty według własnego uznania.
A. Członkowie programu XTREMER będą mieli możliwość otrzymania darmowych produktów XPG pocztą w zamian za określone świadczenia.
*XPG obowiązane jest do wysłania produktów i strojów do osób, którym oficjalnie zaoferowano uczestnictwo w programie XTREMER i które dostarczą potwierzenie i dodatkowe, wymagane informacje w wyznaczonym czasie. XPG nie bierze odpowiedzialności za sytuacje, w których z uwagi na dostarczenie błędnych danych adresowych, produkty nie dortą. XPG nie bierze też odpowiedzialności za wszelkie ograniczenia celne narzucone przez prawa danego kraju.
A. Absolutnie nie. Obsługujemy wszystkie główne platformy streamingowe.
A. Hashtag #BeAnXTREMER można umieścić w tytule, opisie lub jako nakładkę na stream.
A. Listę aktualnie używanych produktów XPG należy umieścić w opisie streama!
A. XPG sprawdzi zgłoszenie. Po potwierdzeniu Twoje informacje zostaną dodane do bazy danych. Następnie skontaktuje się z Tobą pracownik XPG w celu omówienia dalszych szczegółów.
*Jeśli email oferujący uczestnictwo w programie nie zostanie odebrany, a odpowiedź nie nadejdzie w określonym czasie, XPG rezerwuje sobie prawo to zawieszenia oferty współpracy i nie jest zobowiązane do wysyłania produktów i strojów.
A. Możesz skontaktować się z XPG_GLOBAL na Facebooku lub Instagramie.
A. Nie. Jeśli interesuje Cię bycie opłacanym przez XPG twórcą, skontaktuj się z XPG_GLOBAL na Facebooku lub Instagramie.
A. Napisz wiadomość e-mail na adres XTREMER@XPG.COM z informacjami kontaktowymi i łączem streamingowym, po czym Twoje informacje zostaną usunięte z bazy danych.

Warunki i regulamin

 1. Uczestnicy wydarzenia zapewniają, że wszystkie pisemne i podane informacje są dokładne. Jeśli jakiekolwiek informacje okażą się nieprawdziwe, niedokładne lub niepełne, uczestnik zostanie zdyskwalifikowany. Jeśli firmie ADATA lub innej wyrządzona zostanie szkoda, osoba za nią odpowiedzialna zostanie pociągnięta do odpowiedzialności karnej. Firma ADATA nie ponosi żadnej odpowiedzialności prawnej za nierzetelne lub niewłaściwe informacje zapewniane przez uczestników i innych klientów.
 2. Jeśli firma ADATA wykryje, że wiele kont zostało zarejestrowanych za pomocą tego samego adresu e-mail i/lub numeru telefonu, wszystkie zostaną uznane za konto jednego kandydata. W razie sporów dotyczących zakwalifikowanych wpisów firma ADATA pozostawia sobie prawo do podjęcia ostatecznej decyzji.
 3. Nagrody zależą od dostępności. Nagrody są niezbywalne i niewymienialne na gotówkę, chyba że zostało to określone inaczej. Jeśli firma ADATA nie będzie mogła zapewnić określonej nagrody, zastrzega sobie prawo do przyznania według własnego uznania innej.
 4. Firma ADATA nie ponosi odpowiedzialności za niedokładność jakichkolwiek informacji i/lub szczegółowych danych osobowych lub kontaktowych zapewnianych przez uczestników, a także za żadne błędy lub straty, których uczestnicy mogli doświadczyć w wyniku tych niedokładności.
 5. Niniejsze warunki i postanowienia podlegają oraz są rozumiane i interpretowane zgodnie z prawem Tajwanu, a wszystkie strony wyrażają zgodę na poddanie się wyłącznej jurysdykcji sądów na Tajwanie.
 6. Program partnerski XTREMER rozpoczyna się 9 kwietnia 2021 r. o 00:01, a kończy 31 grudnia 2021 r. o 23:59 czasu w Tajpej.
 7. Pracownicy firmy ADATA, jej jednostek zależnych i powiązanych, oddziałów, a także autoryzowani sprzedawcy/dystrybutorzy i przedstawiciele nie mogą brać udziału w wydarzeniu. Firma ADATA zastrzega sobie prawo do zdyskwalifikowania takiej osoby i nieprzyznania jej nagrody i/lub żądania zwrotu wszelkich przyznanych nagród. W takim przypadku firma ADATA zastrzega sobie prawo do wybrania nowego zwycięzcy danej nagrody w sposób, jaki uzna za odpowiedni.
 8. Firma ADATA zastrzega sobie prawo do zmiany, poprawy, usunięcia, edycji, dodania i/lub wycofania niniejszych warunków i postanowień oraz nagród w dowolnym czasie i bez uprzedniego powiadomienia. W takim przypadku firma ADATA nie będzie ponosić żadnej odpowiedzialności względem jakiegokolwiek osoby i/lub organizacji.
 9. Uczestnik akceptuje i przyjmuje do wiadomości, że bierze udział w programie stworzonym w celu wspierania i promowania streamingowania. Uczestnik nie może wydawać żadnych oświadczeń ani zapewnień, które mogłyby sugerować lub dawać do zrozumienia, że jest on sponsorowany lub powiązany z XPG.

Oświadczenie o zobowiązaniu wynikającym z ustawy o ochronie danych osobowych

W opisanym poniżej zakresie firma ADATA i jej Partnerzy poinformują uczestników o gromadzeniu, przetwarzaniu, wykorzystywaniu i przesyłaniu ich danych osobowych za pośrednictwem witryny wydarzenia (łącznie z międzynarodową i międzyjurysdykcyjną transmisją danych) oraz o poniższych warunkach zgodnie z odpowiednimi przepisami o skutecznej ochronie danych osobowych obowiązującymi w danej lokalizacji. Gdy użytkownik podaje swoje dane osobowe w witrynie wydarzenia, uznaje się, że w pełni zrozumiał i zaakceptował poniższe warunki:

 1. Celem gromadzenia danych jest realizacja „programu partnerskiego XTREMER” (zwanego dalej „tym wydarzeniem”), łącznie z następującymi celami szczegółowymi: marketing (umowy, podobne umowy lub inne stosunki prawne; klienci, zarządzanie relacjami z klientami, obsługa klienta itp.)
 2. Kategorie danych osobowych: Konta w serwisach społecznościowych (Facebook/Weibo), nazwiska, adresy e-mail, data urodzenia, płeć, adresy i numery telefonów komórkowych, które bezpośrednio lub pośrednio identyfikują uczestników
 3. Obszar wykorzystania: Miejsce wydarzenia.
 4. Cel wykorzystania: Przedstawiciel, przełożony, pracownik, agent, profesjonalny doradca firmy ADATA i jej przedsiębiorstw powiązanych lub instytucja, która ma stosunek umowny lub kontakty biznesowe ze sponsorem i jego przedsiębiorstwami powiązanymi ze względu na potrzeby biznesowe.
 5. Sposoby wykorzystania: Gromadzenie, przetwarzanie, wykorzystanie i międzynarodowa transmisja danych (w tym m.in. użycie plików elektronicznych, wydruków lub innych środków właściwych dla aktualnych rozwiązań naukowych i technologicznych) za pomocą zautomatyzowanych maszyn lub innych niezautomatyzowanych środków zgodnie z właściwymi rozporządzeniami w sprawie ochrony danych osobowych.
 6. Korzystanie z praw uczestników: W czasie trwania wydarzenia uczestnicy mogą korzystać z właściwych praw w stosunku do firmy ADATA zgodnie z odpowiednimi przepisami z zakresu ochrony danych osobowych obowiązującymi w lokalizacji gromadzenia danych osobowych przez organizatora.
 7. Uczestnicy mogą zadecydować, czy chcą podawać dane osobowe. Jeśli się na to nie zdecydują, nie zakwalifikują się do uczestnictwa w wydarzeniu.
 8. Więcej informacji dotyczących „Polityki prywatności” można znaleźć w naszej oficjalnej witrynie pod adresem:https://corp.adata.com/us/about/privacy/