XTREMER Partnerlik Programı, yetenekli yayıncılara ilgi duydukları şeyler aracılığıyla yeni kitlelere ve başarılara ulaşmalarına yardımcı olmak üzere tasarlandı. Bu programa katılarak seninle aynı kafada bir ekipten destek alabilir ve Xtreme Performans Ekipmanlarına sahip olabilirsin.

OYUNCULUĞUNU GELIŞTIR

Kaybetmekten sıkıldın mı?
Yeteneklerini geliştirmek için XPG topluluğuna katıl.

XPG ILE YAYIN YAP

Her ay, o ayın XTREMER′ını seçmek için bir çekiliş yapacağız.

ARKADAŞLARINI GETIR

Arkadaşlarının XTREMER programına katılmasını sağlayarak STEAM cüzdan kodu kazanabilirsin.
*Özel koşullar geçerlidir.

Başvurunu yap ve XPG ile olan yolculuğuna başla!

BURADAN KAYDOL

Başvurunu yap ve XPG ile olan yolculuğuna başla!

Hangi platformda yayın yapıyorsunuz?

#XTREMER partnerlik programına katılmak için kaydolarak şunları kabul etmiş sayılırsınız:

 1. Hükümler ve Şartlar ile Gizlilik Politikası′nı kabul ettiğinizi;
 2. 18 yaşında veya daha büyük olduğunuzu;
 3. Bu program çerçevesindeki tüm promosyonlardan, etkinliklerden ve ödüllerden faydalanmak için #XTREMER etiketini tüm yayınlarınızda kullanacağınızı;
 4. Yayın platformunun kullanım kurallarına uyacağınızı ve ilgili kuralları ihlal etmeyeceğinizi;
 5. Programa katılmaya uygun görülürseniz email ile iletişim kurulacağını;
 6. #XTREMER programına kaydolarak XPG′den programa ilişkin her tür haber, promosyon veya etkinlikle ilgili email alacağınızı;
 7. XPG′nin yüklediğiniz profil fotoğrafını XTREMER etkinlik sayfasında kullanabileceğini;
 8. XPG′ye dünya çapında, süresiz ve geri alınamaz bir biçimde, ürettiğiniz tüm #XTREMER içeriklerini XPG sosyal medya platformları veya internet sitelerine kullanma hakkını verdiğinizi.
 9. XPG uygunsuz veya incitici bulduğu herhangi bir yayını düzenleme, değiştirme veya kaldırma hakkına sahiptir.
 10. XPG uygunsuz davranışlar veya Kullanım Koşullarını ihlal eden herhangi bri eylem karşısında #XTREMER programına katılımınızı sonlandırma konusunda tek ve sınırsız yetki sahibidir.
 11. Sorularınız ve destek talepleriniz için lütfen xtremer@xpg.com adresini ziyaret edin.

XTREMERS

This program is perfect for anyone ranging from up and coming to content creators! If you are competitive, driven to learn and improve, and want to constantly push yourself to new heights, then this is the program for you. Here are the most active XTREMERS. They have all explored the site in their way, and contributed good content for the community.

Polacco

ZİYARET ET

Carol Anet

ZİYARET ET

Alex Herrera

ZİYARET ET

Feryfer

ZİYARET ET

Angelo Gamer

ZİYARET ET

Galitta TV

ZİYARET ET

Hacker Girl

ZİYARET ET

Burada görünmek için #XTREMER etiketini kullan

#BeAnXTREMER

Soru ve Cevaplar

Q1. XTREMER programı nedir?
A. Bu yeni ve yükselmekte olan yayıncılara XPG tarafından destek sunulmasını amaçlayan bir girişimdir.
A. Tüm içerik üreticileri XTREMER prograrmına başvurabilir. Fakat kimlerin progrrama kabul edeceğine yapacağı incelemeyle XPG karar verecektir.
* XTREMER programı tüm dünyadan kullanıcılara açık olsa da bazı ülkelerdeki içerik üreticilerinin katılımı yerel kanunlar ve düzenlemeler ile kısıtlanabilir.
A. XPG ile işbirliği, kanalınızı büyütmenize yardımcı olabilecek kaynaklar ve çok daha fazlası!
A. XTREMER programı resmî bir marka sponsorluğu değildir. İçerik üreticilerini cesaretlendirmek ve tanıtmak için yapılmış bir etkinliktir.
A. Hayır, program XPG ürünleri ve destek sunarak yayıncı topluluğuna yardım etmeyi amaçlıyor. Başvurunu yapıp planladığımız pek çok ilginç şeyi öğrenmek için bekleyebilirsin.
A. XTREMER programı katılımcıları, XPG'nin uygun görmesi durumunda çeşitli XPG ürünleri ve giyim eşyaları almaya hak kazanacaklar. Katılımcılar, prpgrama kabul edildikten sonra detaylıca konuşulacak koşulları yerine getirmeleri şartıyla çeşitli XPG ürünleri ve giyim eşyaları alabilecekler.
* Her ay kısıtlı sayıda XPG ürünü XTREMER programı çerçevesinde dağıtılmak üzere ayrılmıştır. XPG bu ürünleri üyeler arasında kendi uygun gördüğü biçimde dağıtacaktır.
A. XPG'nin uygun gördüğü durumlarda, katılımcılar belli koşulları yerine getirmeleri kaydıyda posta yoluyla XPG'den ücretsiz ürünler alacaklar.
* XPG yalnızca resmî olarak programa kabul edilen ve belirtilen süre içerisinde teyit sağlayıp gerekli bilgileri sağlayan kişilere ürün ve giyim eşyası göndermekle sorumludur.
XPG yanlış posta adresi bilgileri verilmesi sebebiyle oluşabilecek kayıplardan sorumlu değildir. XPG, katılımcıların ikamet ettikleri yerdeki kanunlarca konulmuş gümrük kısıtlamalarından sorumlu değildir.
A. Hayır, yok. Belli başlı tüm platformları destekliyoruz.
A. #BeAnXTREMER etiketini yayın başlığında, açıklamasında veya ekran arayüzünde kullanabilirsin.
A. Kullandığın ürünleri yayın açıklamasında listeleyebilirsin!
A. XPG başvurunu gözden geçirecek. Onaylandıktan sonra bilgilerin veri bankamıza eklenecek. Sonra XPG çalışanları seninle iletişime geçip detayları aktaracak.
* Eğer üyelik bilgileri arasında verilen e-posta adresi belirtien zaman içerisinde kontrol edilmez ve yanıtlanmazsa, XPG prrograma katılım hakkını geri alma hakkına sahiptir ve katılımcıya herhangi bir ürün veya giyim eşyası gönderme zorunluluğu bulunmamaktadır.
A. Facebook veya Instagram üzerinden XPG_Global hesabına mesaj gönderebilirsin.
A. Hayır, eğer XPG için ücretli içerik üretmek istiyorsan XPG_GLOBAL Facebook ve Instagram sayfaları üzerinden iletişime geç.
A. XTREMER@XPG.COM adresine mail atarak iletişim bilgilerini ve kanalının linkini bizimle paylaşırsan seni veri tabanımızdan çıkarırız.

Hükümler ve Şartlar

 1. Etkinlik katılımcıları yazılı olarak iletilen tüm bilgilerin doğruluğunu taahhüt eder. Bilgilerin yanlış, yanıltıcı veya eksik olduğunun anlaşılması durumunda, katılımcılar diskalifiye edilirler. ADATA′nın veya herhangi bir üçüncü tarafın zarar görmesi durumunda sorumlu kişiler cezaî olarak mesul tutulacaklardır. Katılımcılar veya diğer kullanıcılar tarafından sağlanan aldatıcı veya yanlış bilgilerle ilgili olarak ADATA′nın herhangi bir yasal mesuliyeti yoktur.
 2. ADATA′nın aynı adres ve/veya telefon numarasıyla birden fazla kayıt tespit etmesi durumunda tümü tek bir katılımcı olarak kabul edilecektir. Gerekli şartları taşıyan katılımlara ilişkin anlaşmazlıklarda son kararı verme hakkı ADATA′ya aittir.
 3. Ödüllerin temini stok durumuna bağlıdır. Ödüller, aksi belirtilmedikçe bir başkasına aktarılamaz veya para karşılığı değiş tokuş edilemez. ADATA′nın belirlenen ödülleri temin edememesi durumunda, ADATA uygun gördüğü başka bir ödül verme hakkını saklı tutar.
 4. ADATA, katılımcılar tarafından sağlanan herhangi bilgilerin ve/veya iletişim bilgilerinin hatalı olmasından ve bu nedenle katılımcıların maruz kalabileceği herhangi bir hata veya kayıptan sorumlu olmayacaktır.
 5. Burada yazılı olan hükümler ve koşullar Tayvan kanunları uyarınca yorumlanacak, tesfir ve idare edilecektir. Tüm taraflar tek yetkili yargı mercî olarak Tayvan mahkemelerini kabul ederler.
 6. XTREMER Partnerlik Programı etkinliği Taipei saatiyle 9 Nisan 2020 saat 00.01′de başlar ve 31 Aralık 2020 saat 23.59′da sona erer.
 7. ADATA çalışanları ile ilgili iştiraklerin, bölümlerin, iş ortaklarının, yetkili satıcıların/dağıtıcıların çalışanları ile ADATA adına çalışan üçüncü şahıslar bu etkinliğe katılamazlar. ADATA bu kişileri ödül almaktan men etme ve/veya kazanılmış herhangi bir ödülü geri alma hakkını saklı tutar. Bu tarz bir durum yaşanması halinde ADATA kendi uygun gördüğü usûlde yeni bir kazanan belirleme hakkını haizdir.
 8. ADATA burada yazılı hüküm ve koşullar ile ödülleri önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tadil etme, gözden geçirme, silme, düzenleme, ekleme ve/veya çıkarma hakkını saklı tutar. Bu tarz bir durumda ADATA herhangi bir gerçek veya tüzel kişiye karşı sorumlu tutulamaz.
 9. Internet üzerinden yayın yapmayı teşvik eden bir programa katıldığınızı kabul ve beyan edersiniz. Yayınlarınızda XPG tarafından sponsorluk aldığınızı ve/veya XPG ile bağlantılı olduğunuzu belirten veya ima eden herhangi bir açıklama veya davranışta bulunamazsınız.

Kişisel Bilgilerin Korunması Yasası Yükümlülüğü Açıklaması

Aşağıda belirtilen hususlar çerçevesinde olmak üzere ADATA ve İş Ortakları, etkinlik internet sitesince toplanan, işlenen, kullanılan ve aktarılan (uluslararası ve yargı yetkisi bölgeleri arasında da olmak üzrere) kişisel bilgiler ile aşağıda belirtilen ve kişisel verilen etkin korunmasıyla ilgili yerel olarak yürülükte olan yönetmeliklerle uyumlu maddeler konusunda katılımcıları bilgilendirecektir. Kişisel bilgilerini etkinlik sayfasına girdiğiniz andan itibaren bu hususları tümüyle anladığınızı ve kabul ettiğinizi beyan etmiş olursunuz:

 1. Bilgi toplanmasının amacı "XTREMER Partnerlik Programı" (bundan sonra "bu etkinlik" olarak anılacaktır), aşağıdakiler de dâhil olmak üzere şunlardır: pazarlama (sözleşme, benzer sözleşmeler veya başka yasal ilişkiler; tüketiciler, müşteri tönetim ve hizmetler, vs.)
 2. Kişisel veri Kategorisi: Katılımcıların verilerini doğrudan ve dolaylı olarak tespit etmeyi sağlayan sosyal ağ siteleri (Facebook/Weibo) hesapları, isimler, eposta adresleri, doğumgünü, cinsiyet, adres ve cep telefonu numarası.
 3. Kullanım Alanı: Etkinlik yeri.
 4. Kullanım hedefi: İş gereği olarak ADATA ile ona bağlı işletmelerin veya sponsorla ve ona bağlı iştirakler ile sözleşmeye dayalı bir ilişkisi veya iş anlaşması olan kurumların temsilci, yönetici, çalışan, sözleşmeli personel ile profesyonel danışmanları.
 5. Kullanım Yolları: İlgili kişisel veri koruma yönetmelikleri ile uyum çerçevesinde (elektronik veya basılı dosyalar veya o anda teknolojik veya bilimsel açıdan uygun başka araçlar vasıtasıyla yapılması dâhil fakat sınırlı olmamakla birlikte) otomatik makineler veya başka otomatik olmayan yöntemlerle toplama, işleme, kullanım ve uluslarası aktarımı.
 6. Katılımcıların Haklarını Kullanmaları: Katılımcıların etkinlik süresince, etkinliği organize edenler tarafından tutulan kişisel verilerle ilgili olarak bulundukları yerde geçerli olan kişisel verileri koruma yönetmelikleriyle uyumlu olarak ilgili haklarını kullanmak üzere ADATA′ya başvurabilirler.
 7. Katılımcılar kişisel verilerini paylaşıp paylaşmama konusunda karar vermekte özgürdürler. Paylaşmamayı seçmeleri durumunda etklinliğe katılamayacaklardır.
 8. "Gizlilik" politikamıza ilişkin daha fazla bilgiye şu adresteki resmî internet sitemizden ulaşabilirsiniz: https://corp.adata.com/us/about/privacy/