Představujeme Windows 11
Čas na hraní. Kdykoliv.Operační systém Windows 11 posouvá hraní her na zcela novou úroveň díky možnostem grafiky, které překonávají skutečnost. Objevte svého dalšího oblíbence s Xbox Game Pass, který vám poskytne přístup k více než 100 velmi kvalitních her (členství se prodává samostatně).1


Maximalizujte svoji produktivituZískejte přístup k aplikacím, které potřebujete, udržujte si pořádek a snadno navigujte pomocí nástrojů, jako je přichycení rozvržení a více ploch.


Váš obsah ve vaší správě.S Microsoft Edge a výběrem velkého množství widgetů získáte rychle přehled o novinkách a informacích, které jsou pro vás nejdůležitější.2 V novém Microsoft Store snadno najdete potřebné aplikace a pořady, které rádi sledujete.


Bezplatný upgrade na Windows 11 až bude k dispozici 3

(viz níže)alternative

XENIA 15 KCalternative

XENIA 14alternative

XENIA Xealternative

XENIA 15FAQs1. Zakoupil jsem notebook Xenia se systémem Windows 10. Lze jej upgradovat na Windows 11?

Všechny notebooky Xenia mají kompatibilní hardware s Windows 11. Upgrade můžete získat prostřednictvím vydavatele aktualizací systému Windows na stránce nastavení služby „Windows Update“.

2. Kdy mohou systémové produkty Windows 10 upgradovat na verzi Windows 11?

Odhadovaný čas se může lišit v závislosti na platformě a umístění, což řídí přímo společnost Microsoft. Některé z oficiálních ovladačů jsou stále ve fázi ověřování a budou zpřístupněny začátkem roku 2022.

3. Jak zjistit, zda je systém Windows 10 připraven k upgradu?

Kliknutím na „Windows Update“ zobrazíte další informace

4. Je nutné za upgrade na Windows 11 platit?

Ne, Windows 11 je bezplatný upgrade.

5. Jaká je lhůta pro bezplatný upgrade?

Déle než 1 rok. V současnosti se očekává, že bude k dispozici minimálně do konce roku 2022.

6. Lze se vrátit zpět na Windows 10, pokud nebudu se systémem Windows 11 po upgradu spokojen?

Ano. Po dobu 10 dnů bude uchována záložní kopie konfigurace Windows 10.

7. Co když se budu chtít vrátit po 10 dnech?

Všem uživatelům, kteří přišli o svá data, může služba XPG poskytnout původní bitovou kopii softwaru pro obnovení továrního nastavení s konfigurací Windows 10.

8. Jak dlouho trvá upgrade na Windows 11?

Celkem by měl trvat asi 30 minut, v závislosti na kapacitě počítače a rychlosti internetu.

9. Jakou verzi Windows 11 získám?

Standardní upgrade se řídí podle verze, která je nainstalována v původní verzi Windows 10, tzn. verze Home na verzi Home, verze Pro na verzi Pro. Pokud potřebujete upgradovat na jinou verzi, přejděte na https://www.microsoft.com/windows/get-windows-11

10. Vyžaduje systém Windows 11 více úložného prostoru, než systém Windows 10?

Systém Windows 11 zabere podobnou velikost úložného prostoru, jako systém Windows 10. Během procesu upgradu však bude zachována kopie původní konfigurace Windows 10, což dočasně omezí kapacitu úložiště disku. Po 10 dnech systém Windows 11 tuto zálohu odstraní.Zřeknutí se odpovědnosti1. Podrobné informace najdete na https://www.xbox.com/. Jako aktivní členové Xbox Game Pass pro PC můžete hrát počítačové hry v počítači s operačním systémem Windows 10 (kromě Windows 10 v režimu S a na zařízeních ARM). Je třeba stáhnout aplikaci, zaktualizovat systému Windows a je vyžadována paměť. Systémové požadavky se liší podle hry; u systému vyšší třídy se výkonnost zvyšuje. Herní tituly, počet, funkce a dostupnost se v průběhu času liší podle regionu a platformy. Další informace najdete na https://www.xbox.com/regions. Nebude-li členství zrušeno, v případě prodloužení bude nadále automaticky účtováno za aktuální běžnou cenu (změna vyhrazena; plus příslušné daně). Členství lze zrušit na account.microsoft.com/services. Upozornění před nákupem doplňků, DLC, spotřebního materiálu, virtuální měny nebo předplatného (prodávají se samostatně): Pokud vaše členství skončí nebo pokud je hra odstraněna z katalogu, musíte znovu aktivovat své členství nebo zakoupit hru samostatně, abyste mohli tyto položky nadále používat. Je třeba stažení (účtují se značné poplatky za úložiště, širokopásmové připojení a ISP) a účet Microsoft. Může být vyžadován doplňkový hardware a předplatné. Platí věková omezení. Slevy Xbox Game Pass jsou založeny na ceně v obchodě Microsoft Store a nelze je kombinovat s jinými nabídkami a nelze je proplatit v hotovosti. Slevové nabídky nezahrnují tituly do 30 dnů od uvedení na trh a nejsou dostupné u vybraných titulů. EA Play podléhá podmínkám: https://www.ea.com/ea-play/terms. Maximálně 36 měsíců uplatněného Xbox Game Pass na jeden účet najednou. Služba, funkce a požadavky se mohou změnit nebo mohou být zrušeny. Podléhá smlouvě o poskytování služeb společnosti Microsoft.

2. Je vyžadován přístup k Internetu. Mohou být účtovány poplatky za službu.

3. Upgrade na Windows 11 bude do oprávněných zařízení doručen ke konci roku 2021 nebo v roce 2022. Harmonogram se může u různých zařízení lišit. Určité funkce vyžadují konkrétní hardware (další informace na adrese aka.ms/windows11-spec)