Windows 11 ile tanışın
Oyun zamanı. İstediğiniz zaman.Windows 11, gerçekliğe rakip olan grafik yetenekleriyle oyun oynamayı yepyeni bir düzeye taşıyor. 100'den fazla yüksek kaliteli oyuna (üyelik ayrıca satılmaktadır) erişmenizi sağlayan Xbox Game Pass ile bir sonraki favorinizi keşfedin.1


Verimliliğinizi en üst düzeye çıkarınİhtiyacınız olan uygulamalara erişin, düzenli kalın ve Snap düzenleri ve birden çok masaüstü gibi araçlarla kolayca gezinin.


Kendinizin düzenlediği içerik .Microsoft Edge ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda Widget ile, sizin için en önemli olan haberler ve bilgilerle hızla güncel kalabilirsiniz.2 Yeni Microsoft Store'da ihtiyacınız olan uygulamaları ve izlemeyi sevdiğiniz programları kolayca bulun.


Kullanılabilir olduğunda Windows 11'e Ücretsiz Yükseltme3

(aşağıya göz atın)alternative

XENIA 15 KCalternative

XENIA 14alternative

XENIA Xealternative

XENIA 15FAQs1. Windows 10 çalıştıran bir Xenia dizüstü bilgisayar satın aldım. Windows 11'e yükseltebilir miyim?

Tüm Xenia dizüstü bilgisayarlar Windows 11 ile uyumlu donanıma sahiptir. “Windows Güncelle” ayarlar sayfasından Windows güncelleme yayıncısı aracılığıyla bir yükseltme alabilirsiniz.

2. Windows 10 sistem ürünlerim ne zaman Windows 11'e yükseltilebilir?

Tahmini süre, doğrudan Microsoft tarafından kontrol edilen platforma ve konuma bağlı olarak değişebilir. Resmi sürücülerden bazıları hala doğrulama aşamasındadır ve 2022'nin başlarında yayınlanacaktır.

3. Windows 10 sistemimin yükseltilmeye hazır olup olmadığını nasıl bilebilirim?

Daha fazla bilgiyi kontrol etmek için “Windows Güncelle” üzerine tıklayın

4. Windows 11'e yükseltmek için herhangi bir ücret ödemem gerekiyor mu?

Hayır, Windows 11 ücretsiz bir yükseltmedir.

5. Ücretsiz yükseltme yetkisiz kullanım süresi ne kadardır?

1 yıldan fazla. Şu anda en az 2022'nin sonuna kadar sürmesi bekleniyor.

6. Yükseltmeden sonra Windows 11'i beğenmezsem Windows 10'a geri dönebilir miyim?

Evet. Windows 10 kurulumunuzun bir yedek kopyası 10 gün boyunca saklanacaktır.

7. 10 gün sonra hala geri dönmek istersem ne olur?

XPG hizmeti, verilerini kaybeden tüm kullanıcılara Windows 10 yapılandırmasıyla orijinal fabrika ayarlarına sıfırlama yazılım görüntüsünü sağlayabilir.

8. Windows 11'e yükseltmek ne kadar sürer?

Genel olarak, sistem kapasitenize ve internet hızınıza bağlı olarak yaklaşık 30 dakika sürmelidir.

9. Hangi Windows 11 sürümünü alacağım?

Standart yükseltme, orijinal Windows 10 sürümünüz Home to Home, Pro to Pro'da yüklü olan sürümün aynısını izler. Farklı bir sürüme yükseltmeniz gerekiyorsa lütfen https://www.microsoft.com/windows/get-windows-11 adresini ziyaret edin

10. Windows 11, Windows 10'dan daha fazla depolama alanı gerektirir mi?

Windows 11 ayak izi, depolama alanında genel olarak Windows 10'a benzer. Ancak, yükseltme işlemi sırasında orijinal Windows 10 yapılandırmanızın bir kopyası tutulacak ve bu da sürücünüzün depolama kapasitesini geçici olarak sınırlayacaktır. Windows 11, bu yedeklemeyi 10 gün sonra silecektir.Sorumluluk reddi1. Tüm ayrıntılar için https://www.xbox.com/ sitesini ziyaret edin. Windows 10 PC'de PC oyunları oynamak için aktif bilgisayar için Xbox Game Pass üyeliğinizi kullanın (S modunda ve ARM aygıtlarında Windows 10 hariç). Uygulama indirme, Windows güncelleme(ler)i ve depolama gereklidir. Sistem gereksinimleri oyuna göre değişir; daha yüksek son sistemlerle performans ölçekleri. Oyun başlıkları, sayısı, özellikleri ve bulunabilirliği bölgeye ve platforma göre zaman içinde değişiklik gösterir. https://www.xbox.com/regions sitesinde daha fazla bilgi edinin. Yinelenen üyelikler için üyelik, iptal edilmediği sürece kendiliğinden o sırada geçerli olan normal fiyattan (değişebilir; artı ilgili vergiler) ücretlendirilmeye devam eder. account.microsoft.com/services sitesinden iptal edin. Eklentiler, DLC, sarf malzemeleri, sanal para birimi veya abonelikler (ayrı satılır) satın almadan önce dikkat edin: Üyeliğiniz sona ererse veya bir oyun katalogdan kaldırılırsa, bu öğeleri kullanmaya devam etmek için üyeliğinizi yeniden etkinleştirmeniz veya oyunu ayrıca satın almanız gereklidir. İndirme(ler) (önemli depolama, geniş bant ve ISP ücretleri uygulanır) ve Microsoft hesabı gerektirir. Ek donanım ve abonelik gerektirebilir. Yaş kısıtlamaları geçerlidir. Xbox Game Pass indirimleri, Microsoft Store fiyatına dayalıdır ve diğer tekliflerle birleştirilemez ve nakde çevrilemez. İndirim teklifleri, lansmandan sonraki 30 gün içindeki oyunları kapsamaz ve belirli oyunlarda kullanılamaz. EA Play şartlara tabidir: https://www.ea.com/ea-play/terms. Tek seferde hesap başına en fazla 36 aylık Xbox Game Pass kullanılabilir. Hizmet, özellikler ve gereksinimler değişebilir veya kullanımdan kaldırılabilir. Microsoft Hizmet Sözleşmesine tabidir.

2. İnternet erişimi gerekir. Hizmet ücretleri uygulanabilir.

3. Windows 11 yükseltmesi, uygun görülen cihazlara 2021 sonu ile 2022 yılı içinde kullanıma sunulacaktır. Zamanlama, cihaza göre değişiklik gösterir. Belirli özellikler için özel donanım gerekir (bkz. aka.ms/windows11-spec)