Przedstawiamy system Windows 11
Rozrywka. O każdej porze.System Windows 11 przeniesie Cię na zupełnie nowy poziom grania w gry dzięki możliwościom graficznym, które konkurują z rzeczywistością. Odkryj swojego nowego faworyta dzięki usłudze Xbox Game Pass, która zapewnia dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier (członkostwo należy wykupić oddzielnie).1


Zmaksymalizuj produktywnośćDostęp do potrzebnych aplikacji, organizacja i łatwa nawigacja za pomocą narzędzi, takich jak Snap Layouts i wiele pulpitów.


Twoja zawartość, zarządzana przez Ciebie.Dzięki Microsoft Edge i wielu dostępnym widżetom szybko zapoznasz się z najnowszymi wiadomościami i informacjami, które są dla Ciebie ważne.2 Łatwe wyszukiwanie potrzebnych aplikacji i ulubionych seriali w nowym sklepie Microsoft Store.


Bezpłatne uaktualnienie do systemu Windows 11 po jego udostępnieniu3

(zobacz poniżej)alternative

XENIA 15 KCalternative

XENIA 14alternative

XENIA Xealternative

XENIA 15FAQs1. Mam już kupionego laptopa Xenia z systemem Windows 10. Czy mogę uaktualnić go do systemu Windows 11?

Komponenty sprzętowe wszystkich laptopów Xenia są zgodne z systemem Windows 11. Uaktualnienie można uzyskać od wydawcy aktualizacji systemu Windows na stronie ustawień usługi „Windows Update”.

2. Kiedy będzie można uaktualnić produkty z systemem Windows 10 do systemu Windows 11?

Szacowany czas zależy od platformy i lokalizacji, co podlega bezpośredniej decyzji firmy Microsoft. Niektóre z oficjalnych sterowników nadal przechodzą proces weryfikacji i zostaną wydane na początku 2022 r.

3. Skąd ma wiedzieć, że system Windows 10 jest gotowy do uaktualnienia?

Kliknij pozycję „Windows Update”, aby uzyskać więcej informacji

4. Czy za uaktualnienie do systemu Windows 11 pobierana jest jakaś opłata?

Nie, uaktualnienie do systemu Windows 11 jest bezpłatne.

5. Ile trwa okres prolongaty bezpłatnego uaktualnienia?

Ponad 1 rok. Przewiduje się obecnie, że będzie trwał co najmniej do końca 2022 r.

6. Czy będzie można dokonać aktualizacji wstecznej do systemu Windows 10, jeśli system Windows 11 mi się nie spodoba?

Tak. Kopia zapasowa konfiguracji systemu Windows 10 użytkownika będzie przechowywana przez 10 dni.

7. A jeśli zdecyduję się przywrócić poprzednią wersję po upływie 10 dni?

XPG może zapewnić obraz oprogramowania z ustawieniami fabrycznymi i oryginalną konfiguracją systemu Windows 10 każdemu użytkownikowi, który utracił swoje dane.

8. Ile czasu trwa uaktualnienie do systemu Windows 11?

Cały proces trwa około 30 minut, w zależności od możliwości systemu i szybkości połączenia internetowego.

9. Jaką wersję systemu Windows 11 uzyskam?

Standardowo uaktualnienie odbywa się do tej samej wersji, jaka była zainstalowana na komputerze z oryginalnym systemem Windows 10 — Home do Home, Pro do Pro. Aby zaktualizować system do innej wersji, należy przejść na stronę https://www.microsoft.com/windows/get-windows-11

10. Czy system Windows 11 wymaga większej ilości miejsca w pamięci niż system Windows 10?

Zużycie pamięci przez system Windows 11 jest porównywalne do systemu Windows 10. Jednakże w czasie procesu uaktualniania zapisana zostanie kopia oryginalnej konfiguracji systemu Windows 10, co zmniejszy tymczasowo ilość miejsca na dysku. Ta kopia zapasowa zostanie usunięta z systemu Windows 11 po upływie 10 dni..Zastrzeżenie1. Szczegółowe informacje można znaleźć w witrynie https://www.xbox.com/. Skorzystaj z aktywnego członkostwa Xbox Game Pass na komputer PC, aby grać w gry PC na komputerze z systemem Windows 10 (z wyjątkiem Windows 10 w trybie S i urządzeń ARM). Wymagane jest pobranie aplikacji, zaktualizowanie systemu Windows oraz przygotowanie odpowiedniej ilości pamięci. Wymagania systemowe zależą od gry; wydajność rośnie wraz z klasą systemu. Tytuły, liczba, funkcje i dostępność gier zależą od czasu, regionu i platformy. Dowiedz się więcej na stronie https://www.xbox.com/regions. Cykliczne opłaty za członkostwo są pobierane automatycznie zgodnie z obowiązującą regularną ceną (może ulec zmianie; plus należne podatki) do momentu anulowania. Anulować można na stronie account.microsoft.com/services. Uwaga przed zakupem dodatków, DLC, materiałów zużywalnych, waluty wirtualnej lub subskrypcji (sprzedawane oddzielnie): Jeśli członkostwo ustanie lub gra zostanie usunięta z katalogu, do dalszego korzystania z tych elementów konieczne będzie ponowne aktywowanie członkostwa lub kupienie gry oddzielnie. Wymagane pobranie plików (wystarczająca ilość pamięci; mogą obowiązywać opłaty za połączenie szerokopasmowe lub naliczane przez usługodawcę internetowego) oraz konto Microsoft. Mogą być wymagane dodatkowe urządzenia i subskrypcje. Obowiązują ograniczenia wiekowe. Rabaty na Xbox Game Pass bazują na cenach w sklepie Microsoft Store, nie są łączone z innymi ofertami i nie można ich wymienić na gotówkę. Oferty rabatowe nie obejmują określonych tytułów ani tych, w przypadku których nie minęło 30 dni od daty wprowadzenia. EA Play podlega warunkom zamieszczonym na stronie: https://www.ea.com/ea-play/terms. W danym czasie można wykupić Xbox Game Pass dla danego konta na maks. 36 miesięcy. Usługa, funkcje i wymagania mogą ulec zmianie lub zostać wycofane. Podlega umowie dotyczącej usług firmy Microsoft.

2. Wymagany jest dostęp do Internetu. Mogą być naliczane opłaty za korzystanie z usługi.

3. Aktualizacja Windows 11 zostanie przesłana na kwalifikujące się urządzenia na przełomie roku 2021 i 2022. Dokładne daty różnią się w zależności od urządzenia. Niektóre funkcje wymagają odpowiedniego sprzętu (zobacz aka.ms/windows11-spec)